Про нас

Дика Пошта – організація створена звичайними людьми, в незвичайних умовах.
Волонтерська організація, що спроможна доставити все необхідне в найскладніші закутки.
Дика Пошта офіційно створена та зареєстрована в червні 2022 року. Фактична ж дата, коли ми згуртувались та почали свою діяльність – перші дні повномасштабного вторгнення. Тоді, в оперативному режимі, розгублено та, не розуміючи, що роботи і як правильно, ми почали працювати. Робили що могли, шукали, доставляли, закуповували, перевозили, планували, рились в контактних базах, виконували нагальні питання зі вчора на позавчора та не ігнорували тривоги. Так і виникла наша організація та наш слоган-правило: «Знаходимо де є – веземо туди де нема» та прискорюємо настання миру на нашій землі.

На сьогодні ми маємо цілісну структуру, хорошу контактну базу, волонтерів і допомагаємо військовим підрозділам досягти максимальної ефективності, забезпечуємо потреби пунктів громадського харчування, прихистків мирного населення та медичних закладів, доправляємо гуманітарну допомогу, часом вивозимо людей, собак і котів. Та ще виконуємо купу-купезну інших завдань.
Але, найголовніше, що потрібно знати – ми звичайні люди у незвичних обставинах. Ми – колектив, об’єднаний однією ціллю, до якої невпинно прямує.