Мистецтво – Зброя!

Dyka Poshta разом з #DreamUA взяли участь у, чи не першому, фестивалі мистецтв у Києві після того, як наші ЗСУ Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine прогнали московитів за мозирські болота. 

Захід відбувся 14 травня у добре відомому, у широких колах (та, чомусь, у  Національна поліція України), техно-клубі Closer за організації Dmitriy Kheilomskiy та Garik Pledov. 

Нам потрібно було відзняти картини Agata Ber для благодійного аукціону українського мистецтва, який ми готуємо разом із Daria Pomazanova. А саму зйомку погодився зробити кльовий спец Dima Romas із Loft31 Photostudio & Party Space на волонтерській основі (за що йому щира вдячність). 

Щоб все пройшло файно, ми ще вирішили трішки допомогти з подією і, в тому числі,  розповісти про свою діяльність. І не оминули можливості нагодувати шановну публіку пловом (а, завдяки донатам, майже повністю відбили витрати на участь). Окреме спасибі організаторам кухні (Ievgen Chirgishev, Igor Dovzhenko та Della Romanova). 

Вийшло непогано. Картини повернуто на базу, продовжуємо підготовку до аукціону, продовжуємо возити необхідне в  далекі села і добувати всяке-різне для підрозділів на комплектації та у зоні бойових дій.

Назад